אומנות לבית - אודותינו

האתר אומנות לבית הוקם על מנת לאפשר לקהל הישראלי לרכוש אומנות ישראלית מקורית, במחירים הוגנים. בתחילה הוקם האתר על מנת למכור את העבודות של האמנית לינוי לב ארי, אולם כחלק מתפיסה רחבה יותר, נאפשר בהמשך גם לאמנים נוספים להציג את עבודותיהם באתר.

אודות האמנית לינוי לב ארי

הטבע הוא מקור ההשראה של לינוי ואומנותה עוסקת בנופים המרגשים אותה.

לאחר התנסות בעבודה עם מגוון חומרים לינוי בחרה לעבוד בעיקר עם צבעי שמן על בד שמאפשרים לה את חופש היצירה. תודות לזוהר ולפלסטיות, צבעי השמן מאפשרים לה להגיע לצבעוניות רבת גוונים, לטקסטורות השונות וכן להביא אל הקנבס את תחושת הקסם וזוהר שהיא מקבלת מצפייתה בנוף ובצמחיה.

בעבודתה היא משלבת טכניקות מהסגנונות אימפרסיוניזם ואקספרסיוניזם.

קריירה אמנותית: לינוי בעלת תואר אקדמי במדעי החברה והרוח. לינוי החלה לצייר לפני 9 שנים בעקבות מחלה. היא קיבלה מלגת לימודים להדרכת אמנות ובמהלך לימודיה לימדה אמנות במרכז תעסוקה אנשים עם מוגבלות שכלית. והשתתפה בתערוכות קבוצתיות ויחיד.

היא ממשיכה לפתח ולגבש את הטכניקות שלה באופן יומיומי ונהנית מהדרך. בשנים הקרובות היא מקווה להמשיך להציג ולהתרגש מנופים.

לינוי מקווה להביא שמחה ולחבר את הצופים לרגש שלהם באמצעות עבודותיה: “הייתי רוצה לחשוב שכאשר אנשים מסתכלים על היצירות שלי, הן חווים רגש כלשהו כאשר הם יקחו את היצירה שלי איתם, היא תאפשר להם בכל רגע נתון להתחבר אל אותו הרגש, ולחוות אותו כל פעם מחדש. אני מאמינה במשפט “אנשים לא יזכרו מה אמרת להם או מה עשית בשבילם, אבל הם תמיד יזכרו איך גרמת להם להרגיש” והיצירה היא בעצם ההזדמנות שלי – לגרום לאנשים להתחבר אל הרגש שלהם.”