10/03/2021 מאת צוות האתר 0

תמונות קנבס למטבח? מי בכלל צריך את זה?

זה אולי ישמע לכם מוזר, אבל לאחרונה תמונות קנבס מוצאות את עצמן נתלות לא רק בסלון או בחדר השינה, אלא גם במטבח, ואין זה פלא. בבתים רבים המטבח הוא מוקד משיכה למשפחה וחברים. אנחנו נפגשים בו, אוכלים ושותים, לוקחים אתנחתא מהיום, מקשקשים וצוחקים יחד, מבשלים ארוחות טעימות, או סתם יושבים לפעמים עם כוס קפה וטלפון. אז אם אתם מבלים שם כל כך הרבה רגעים יפים, חשבתם להשקיע בקירות של המטבע ולעצב אותם באותה ההתלהבות שאתם מעצבים את הקירות בסלון, בחדר השינה ובפינות אהובות אחרות בבית? להשקיע ביצירות אמנות יקרות  ולתלות על הקירות במטבח, או ללכת על תמונות קנבס איכותיות?

תמונות קנבס למטבח - תמונה דקורטיבית להמחשה בלבד

מה? לתלות תמונות קנבס במקום שבו עולים ניחוחות הבישול, אדים מהסירים ולפעמים גם משפריץ קצת שמן?

אז נכון המטבח הוא חדר שמועד לקצת יותר בלאגן ולכלוך משאר הבית אבל זו לא סיבה שלא ליהנות בו מתמונות קנבס איכותיות, או מהדפסי קנבס.

באמצעות תליה של הדפסים של תמונות קנבס אתם יכולים להינות מהאומנות שאתם אוהבים מבלי להוציא כסף רב. אתם לא צריכים לדאוג לציור שמן שעלול להתלכלך או להתקלקל במטבח. על תמונות קנבס עם הדפס תמיד תוכלו להעביר מטלית לחה (קלות) ואח”כ יבשה ולא לדאוג יותר, ואתם יכולים גם להעניק לתמונות קנבס נופח באמצעות מסגרת יפה או להשאיר את הקנבס “נטורל”. הוא יפה גם ככה.

הדפס איכותי יכול להוסיף לכם צבע, עיניין, אווירה למטבח שבו אתם אוהבים לבלות.

אז איך בוחרים תמונות קנבס לקירות המטבח?

תסתכלו על הקירות הפנויים שהמטבח, כמה מקום יש על הקיר? איזה גודל של תמונת קנבס יכולה להתאים? האם תמונת קנבס אנכית תתאים יותר? או דווקא תמונות לרוחב יותר מתאימות? שימו לב למגבלות מקום שיוצרים הארונות ומכשירי המטבח. האם דלתות הארונות נפתחות בקלות ומאפשרות מקום לתליית הדפס על הקיר?

אילו צבעים שולטים במטבח? האם אני רוצה שאחד הצבעים השולטים במטבח יופיע גם בתמונת הקנבס שאני תולה או  שאולי להציג גוון חדש שמשלים לצבעים של המטבח. אל תפחדו להכניס צבע למטבח. איזה צבע אתם אוהבים? תבחרו צבע שישמח אתכם. זה לגמרי עיניין של טעם אישי.

אילו נושאים מתאימים לתמונות קנבס למטבח:

הרבה אנשים אוהבים להציג על הקירות של המטבח  נושאים של אוכל, יין, פרחים אבל כמעט  כל נושא אחר   יוכל להתאים בהתאם לטעם האישי הייחודי שלכם: תמונות נוף, ציורי אבסטרקט, אמנות אקספרסיביות ובעצם כל ציור שפשוט עושה לכם טוב על הלב יכול להתאים גם למטבח. 

אתם בהחלט גם יכולים להתאים את תמונות הקנבס לסגנון של המטבח

המטבח שלכם כפרי, עכשווי במראה נקי או אקלקטי? תתאימו את הסגנון של תמונות הקנבס למטבח שלכם:

אבסטרקט ילך טוב עם מטבח עכשווי, פרחים וסצנות כפריות יתאימו למטבח כפרי, וציורי נוף לכל מטבח. אבל  זאת לא תורה מסיני. למעשה מה שבא לכם טוב בעין יתאים לטעם הייחודי שלכם  גם במטבח. אל תהססו להציג את האישיות שלכם גם במטבח.

האם עדיף תמונות קנבס ממוסגרות או לא?

מסגרת היא כמו תכשיט היא מוסיפה לציור ומבליטה את הייחוד שלו.   אתם יכולים לתלות את ההדפס במטבע אם או בלי מסגרת תלוי בסגנון האישי שלכם. 

איך לבחור מסגרת לתמונות הקנבס שלכם?

אם בחרתם ללכת על תמונת קנבס ממוסגרת, הדרך הטובה ביותר לבחור מסגרת היא לקבל השראה מהעיצוב של המטבח שלכם. יש לכם ידיות כסופות למגירות במטבח? אז כדאי שתשקלו מסגרת כסופה דומה. המטבח שלכם מעץ זהוב? כדאי תשקלו לשים להדפס שלכם מסגרת מעץ זהוב.הצבע השולט בארונות המטבח שלכם הוא ירוק? כדאי שתשקלו מסגרת בצבע ירוק אם הצבע השולט בתמונה הוא לא ירוק, ואולי דווקא בגלל שהוא ירוק.

הדרך הטובה ביותר היא להצמיד מסגרות שונות להדפס ולמצוא אחת שאתם אוהבים ותתאים גם לתמונות הקנבס שבחרתם וגם למטבח, כך שבזכותן התמונות תשתלבנה יפה יותר במטבח שלכם. כמו שאמרנו כמה פעמים במהלך המאמר הזה וכאן זה הזמן להגיד את זה שוב – באומנות כמו באומנות אין דבר שאין דבר כזה, ואין כאן נכון או לא נכון. יש מה שמתאים לכם ומה שלא מתאים לכם. קחו את הזמן ותדמיינו איך תמונות הקנבס החדשה תיראה במטבח שלכם. אהבתם?

עכשיו נשאר לכם רק להזמין את תמונות הקנבס שאתם מתכוונים לתלות במטבח, כדי שתוכלו להתרגש מחדש בכל פעם שתיכנסו למטבח. הנאה מובטחת 🙂